Beállítás
db temék / kategória oldalanként.

Sikerek Kecskeméten
2010. augusztus 03.

Augusztus elsején újra a kecskeméti Gokart Stadionban látogatottott az OB mezőnye. Ezúttal két kategóriában indultak versenyzőink, és mindkettőben győzelmet arattak.

A Super World Formula géposztály időmérőjét Baló András nyerte Laborczfy Dénes előtt. Bár az edzésen csak negyedik lett, a mezőny leggyorsabbja Attramini Mirko volt. Megnyerte a futamot, de sajnos egy tíz másodperces büntetéssel sújtották, mert sárga zászló alatt előzött, így negyedik lett. A sárga zászlót Tuzson Attila kicsúszása miatt lengették a bírók. A végleges eredmény alapján futamot Laborczfy nyerte, Baló András előtt.
A második futamban Attramini megmutatta, hogy nem volt véletlen az első futamban elért első helye, újra az élre tört és ezúttal ővé lett a győzelem. A második helyen Laborczfy, a harmadikon Baló végzett.

A 125 Masters géposztályban Tuzson Attilát és Bitó Csabát küldtük harcba. Tuzson megnyerte az időmérőt és a két futamot is, így csökkentette hátrányát a versenyt kihagyó Märcz Ferenchez képest. Bitó Csaba az első futamban a harmadik helyen ért célba, a másodikban viszont javítani tudott egy helyet és második lett.

A bajnokság következő fordulója egy utcai verseny lesz, a győri 2. Extrém Motorsport Fesztivál részeként az Eto Parkban kerül megrendezésre augusztus 20-22. között.

Vissza az előző oldalra

Kapcsolat   Impresszum
Használt Gokart Alkatrészek  |  Hírek  |  Csapat  |  Versenyzők  |  Támogatók  |  Versenynaptár  |  Eredmények  |  Fényképek  |  Letöltés  |  Linkek  |  Adatvédelem